Mezinárodní turnaj v kopané

V rámci spolupráce naší školy se Szespólem szkol w Wilkanowie se tým našich žáků účastnil již 12. ročníku fotbalového turnaje „O puchar Direktora Szkoly Podstawowej w Wilkanowie“. Letošní turnaj, který se konal ve středu 16. 5. ve sportovní hale ve Wilkanowie, byl uspořádán poprvé pro kategorii mladších žáků. Šest týmů bylo rozděleno do dvou skupin. Naši chlapci svoji skupinu vyhráli a ve finále se utkali s žáky SP Miedzylesie. Vyrovnané a dramatické finále skončilo výsledkem 1 : 1 a o vítězi turnaje musely rozhodovat penalty. Proměňování penalt se nám bohužel příliš nedařilo a skončili jsme v turnaji na druhém místě. I to je velmi pěkný úspěch, který byl podtržen bojovností a pěkným sportovním chováním.Poděkování za vzornou reprezentaci patří všem hráčům.

Sestava: D. Koniček, J.Soběslav, M.Soběslav, F. Bukáček, P. Helásek, M. Mareš, J. Dočekal