Školní výlet 5. a 7. ročníku

Stezka v oblacích na Dolní Moravě je ideální místo pro zážitky a přesně tam jsme jeli s naší třídou na školní výlet. Nejeli jsme sami, ale jela s námi i sedmá třída. (A.V.)

Ráno před výletem v 7:45 jsme se stkali ve třídě, otestovali jsme se a šli čekat k botníkům. (S.M.). V 8:15 jsme nastoupili do autobusu (A.H.). Cesta nebyla moc dlouhá, trvala asi 45 minut. (A.V.). Když jsme dorazili na místo, učitelé šli koupit vstupenky. Trvalo to asi půl hodiny (A.T.). A už jsme se mohli vydat vzhůru do svahu.

Ze začátku jsme stoupali do strmého kopce, díky bohu ne moc dlouho, protože zhruba v polovině jsme odbočili do lesa. (A.V.). Bylo vedro na umření, takže jsme pořád zastavovali. S krátkými přestávkami jsme to však zvládli a konečně jsme byli nahoře. (A.T.)

Po výšlapu jsme se občerstvili v restauraci Slaměnka v rámci rozchodu. (A.V.) Když jsme se všichni sešli, tak jsme vykročili na Stezku v oblacích. (A.T.) Ze začátku jsme prošli "klackovaným" tunelem, dále následoval síťovaný tunel, kterým jsme se mohli dostat o patro výše, a jako třešnička na dortu byla síť, do které jsme si mohli skočit. Já osobně jsem se bála, ale spousta dětí do ní skočila. Na vrchu Stezky jsme udělali společnou fotku a sestoupali dolů. (A.V.) Po sestupu jsme nakoupili suvenýry a šli směrem k Mamutí dráze. (A.H.)

Kličkovali jsme na dráze, ze začátku se všichni báli, ale potom jsme chtěli jet ještě jednou. (A.T., S.M.) Po divoké jízdě mamutí dráhou jsme měli rozchod, při kterým jsme si mohli zaskákat na trampolínách a skákacím hradu, dálw jsme se mohli občerstvit a připravit k odjezdu. (A.V., A.T.)

Přijeli jsme v cca 15:20. (A.V.) Výlet jsme si náramně užili a tímto chceme poděkovat našemu skvělému panu učiteli velké dík!!!

Áňa Vlačihová, Bětka Toncrová, Áďa Hocková a Sany Mertelíková

Partneři a sponzoři

assk
frostfood
Lesy ČR
Ověřená firma
Rokytnice v Orl.horách
Sýpka - muzeum Orlických hor
Bühler CZ s.r.o. - Žamberk
Královéhradecký kraj
SportSpin
unie
unie