Podzimní notování

První listopadový – chcete-li dušičkový víkend 1. 11. – 3. 11. jsme s dětmi ze Sborečku strávili pěkně pospolu na Chatě na Čiháku. Dušičkový čas to byl do slova a do písmene, protože počasí nám opravdu moc nepřálo. Ale protože to bylo sborečkové soustředění, kde se hlavně zpívá, a protože jsme byli v dobré společnosti kamarádů, deštivo a ponuro nám vůbec nevadilo.

Kromě spousty písniček, dechových cvičení s parníky a různých her (tzv. povedených taškařic) jsme také měli jednu prima návštěvu. Přijela nám zahrát a zazpívat Eliška Urbanová, která se umístila na 3. místě v soutěži The voice a zpívala v týmu Vojty Dyka. Eliška nejen krásně zpívá, ale hlavně hraje na saxofon a klarinet, studuje na konzervatoři a působí v několika kapelách. Zazpívala jen pro nás krásné písničky, dokonce dvě jsme si zazpívali s ní a zahrála nám na oba nástroje. Setkání s ní bylo velmi zajímavé a inspirativní.

Po odjezdu Elišky jsme se vydali do místní právě opravené kapličky a i tady jsme si krásně zazpívali a využili krásné atmosféry tohoto místa. Na závěr nabitého dne jsme uspořádali karaoke a všichni si mohli vyzkoušet zpívat na mikrofon.

Celý víkend byl velmi zdařilý, zábavný a příště jedeme zase...LT

Partneři a sponzoři

assk
frostfood
Lesy ČR
Ověřená firma
Rokytnice v Orl.horách
Sýpka - muzeum Orlických hor
Bühler CZ s.r.o. - Žamberk
Královéhradecký kraj
SportSpin
unie