Prázdniny utekly jako voda

Program prázdninové družiny a Letního kempu 2021 se nesl v duchu poznávání našeho města a okolí. Podnikli jsme několik turistických vycházek, navštívili Městské muzeum a rozhlednu Rozálku v Žamberku, oboru v Pěčíně, Království sov v Králíkách, tvořili jsme na Kopečku, sportovali, houbařili, chytali ryby ...

Z výstavy stavebnice MERKUR:

Na houbách:

V oboře:

V srpnu poskytla školní družina zázemí Letnímu kempu 2021, prázdninovému projektu Asociace Školních sportovních klubů ČR, jehož záměrem bylo zmírnění dopadů na vzdělávání dětí v souvislosti s uzavřením škol, posílení sociálních vztahů dětí a usnadnění zahájení výuky v novém školním roce prostřednictvím populárně-naučného vzdělávání. Realizace Letních kempů byla podpořena Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy.

V naší škole zajistil program tým pedagogů ve složení: L. Hamáčková (program + vedení dokumentace), L. Toncrová (tetička z Ameriky - zapojení metody CLIL, anglické konverzace do běžného života), Mgr. V. Doležalová (program, metoda CLIL) , Mgr. R. Barvínková (program, inovativní způsoby vzdělávání), Mgr. M. Rücker (registrace + rybolov). O výborné stravování se postarala naše školní jídelna, o účetní uzávěrku celé akce ing. Š. Rozsívalová, ukázku vázání mušek předvedl M. Hamáček.

1 den - 16. 8. 2021

2. den - 17. 8. 2021

3. den - 18. 8. 2021

4. den - 19. 8. 2021

5. den - 20. 8. 2021

Partneři a sponzoři

assk
frostfood
Lesy ČR
Ověřená firma
Rokytnice v Orl.horách
Sýpka - muzeum Orlických hor
Bühler CZ s.r.o. - Žamberk
Královéhradecký kraj
SportSpin
unie
unie