S Neználkem na Měsíc

Letošní noc v ŠD byla inspirována Neználkem a jeho letem na Měsíc. Večerní část programu byla věnována zejména přípravám odletu, včetně velké párty na rozloučenou.

Tak jsme mohly potkávat v pátek 15. 6. ve škole Neználka s Všeználkem, kteří nás v 18.00 přivítali v „Kvítečkově“, Buchtíka, který nás také vítal a pak se staral hlavně o naše bříška, u Šroubka s Vroubkem jsme se pokoušely smontovat třeba lunární vozidlo ze stavebnice Merkur, Hvězdoslav nás naučil poznávat některé hvězdy a znamení zvěrokruhu, u Tubičky se tvořila trička s hvězdnými motivy, ing. Špuntík se snažil různými pokusy rozpohybovat raketu, Čiperka s Modroočkou učili malíčky a malenky oslavný tanec a s Květíkem jsme veršovaly a skládaly ódu pro odlet na Měsíc.

To vše bylo završeno velkolepým odletem rakety. Na dobrou noc nám hrál Strunka se svým týmem na bubínky, tibetské mísy a podobné nástroje. V tu dobu byla v aule opravdu neuvěřitelná až hvězdná atmosféra.

Samozřejmě nechyběla ani noční hra, na které se nám podařilo rozsvítit Velký vůz v átriu a za odměnu se nám ukázal v celé své kráse i na noční obloze.

A ráno? Posnídaly jsme, oblékly malovaná trička a vychutnaly si závěrečnou odměnu ve formě dortu z polárky v černých hvězdných kornoutech................................děti ze školní družiny

 

Partneři a sponzoři
assk
frostfood
Lesy ČR
Ověřená firma
Rokytnice v Orl.horách
Sýpka - muzeum Orlických hor
Bühler CZ s.r.o. - Žamberk
Královéhradecký kraj
SportSpin
unie