Čtyřka na koupališti ve Vamberku

Čtyřka na vlnách vyplula naposledy v tomto školním roce – tentokrát ale trochu netradičně.

Naše „Královna moří“ zůstala v přístavu a my jsme se společně s 3.A, 5. a 7. třídou vydali vlakem do Vamberka, kde nás čekaly opravdové vlny na koupališti

Výlet jsme si mohli dovolit, protože jsme všechny třídnické práce zvládli dokončit doslova s jazykem na vestě. Odměnou nám tak byl krásný den plný slunce a pohody.

Počasí nám přálo – téměř tropické teploty přímo vybízely k vodním radovánkám. Plavali jsme, dováděli ve vodě, užívali si skluzavky a nechyběla ani chvilka odpočinku. Samozřejmě jsme se také dobře najedli, abychom měli dost sil na další zábavu.

Celý den jsme si moc užili a byl to skvělý způsob, jak společně zakončit školní rok.

Kapitán J. Dostál

Partneři a sponzoři

assk
frostfood
Lesy ČR
Ověřená firma
Rokytnice v Orl.horách
Sýpka - muzeum Orlických hor
Bühler CZ s.r.o. - Žamberk
Královéhradecký kraj
SportSpin
unie
unie
npo
eu-nextgeneration