Mistrovství ČR - fotbalgolf

Školní mistrovství ČR ve fotbalgolfu

Ve středu 18. 9. 2019 se konalo Pavlíkově (okr. Rakovník) Školní mistrovství ČR ve fotbalgolfu. Brzy ráno se na dalekou cestu vydala i dvě čtyřčlenná družstva žáků rokytnické školy.

V areálu FotbalPark Pavlíkov čekala na soutěžící dvě hřiště, náročnější pro starší kategorii, méně náročné, ale stejně zajímavé pro mladší chlapce. Členové obou našich týmů úspěšně absolvovali cestu po jamkách a při hře se i dobře bavili. V konečném hodnocení dosáhli výborných výsledků. Družstvo mladších žáků zvítězilo a stalo se mistrem ČR. V této kategorii byl mezi jednotlivci celkově nejlepší Michal Mareš, ale velmi úspěšní byli i ostatní členové týmu: Václav Horský byl druhý a Marek Soběslav a Břetislav Figl obsadili shodně 5. – 6. místo.

Starší chlapci obsadili v týmové soutěži pěkné třetí místo. Třetí byl ve své kategorii i Jiří Soběslav v soutěži jednotlivců. Umístění dalších závodníků ze ZŠ Rokytnice bylo následující: 10. D. Koníček, 11. M. Halbrštát, 17. J. Kaute.

Chlapcům blahopřejeme a děkujeme manželům Marešovým za organizační zajištění naší účasti na této zdařilé akci.