Vánoční koncert - Josef Vágner

Přijďte načerpat sváteční atmosféru a pozitivní energii na vánoční koncert populárního zpěváka Josefa Vágnera ve spolupráci s naším dětským pěveckým sborem ze ZŠ Rokytnice.

Koncert se uskuteční 12.12.2022 od 18:00 v Aule ZŠ Rokytnice v Orlických horách.

Po čtyřech ročnících úspěšného vánočního turné Josef Vágner přichází s další sérií koncertů napříč republikou. Zazní sváteční melodie, autorská hudba, světové hity a nebudou chybět ani vánoční koledy.

“Na letošní vánoční koncerty se neskutečně těším. Věřím, že si ty letošní Vánoce konečně budeme moci dopřát opět plnými doušky. S paní sbormistryní Dagmar Potštejnskou a jejím sborem jsme v intenzivním kontaktu již několik měsíců, během listopadu máme se sborem na koncert zkoušku, tak věřím, že se naši diváci mají opravdu na co těšit. My se těšíme už teď :)”

Josef Vágner je držitelem ocenění Objevem roku v Českém Slavíkovi. Mimo svou sólovou kariéru účinkuje v předních českých muzikálech jako jsou Kleopatra, Dracula, Angelika, Tři Mušketýři, či Mýdlový Princ. Proslavil se hity Mě sílu dáš, Nezapírám, či Rozpustilá Holka. S Lucií Vondráčkovou nazpíval titulní melodii k filmové trilogii Babovřesky.

PLAKÁT NA KONCERT

Partneři a sponzoři

assk
frostfood
Lesy ČR
Ověřená firma
Rokytnice v Orl.horách
Sýpka - muzeum Orlických hor
Bühler CZ s.r.o. - Žamberk
Královéhradecký kraj
SportSpin
unie
unie