Velikonoční tvoření

V pátek 22. března 2024 se v naší škole uskutečnilo již tradiční velikonoční tvoření. Je to velká akce, do které se zapojí vždy úplně všichni zaměstnanci školy a samozřejmě i děti. Letos tvoření nabralo zatím nebývalých rozměrů. Skoro bychom mohli říct, že bylo spojené se dnem otevřených dveří, protože kromě tradičního vyrábění v prostorách auly a átria, mohli návštěvníci zavítat i do knihovny, multimediální učebny, hudebny nebo přírodovědné učebny. V těchto učebnách se nejen vyrábělo – např. popcornové ovečky, kytičky z jutových provázků, motýlci a kuřátka zdobená notičkami – ale i mikroskopovalo, proběhla výstava knih či  ukázka možností využití IT techniky.

Při tradičním vyrábění v aule a kolem átria se vyráběli třeba bambuloví skřítci, různé zápichy a ozdobné závěsy, kraslice, zdobily se tašky, dekorace z proutí, pomlázky, zdobily se perníky nebo se třeba vyráběli zajíci. V átriu se proháněli roboti a kluci roboťáci nás zavedli do tajů 3D tisku. Pro hladové žaludky bylo připraveno bohaté občerstvení v kuchyňce, školní jídelně nebo třeba v čajovně v aule na pódiu.

Sečteno podtrženo, páteční hravé odpoledne bylo plné kreativity, zábavy, setkávání a radosti, poznávání a smíchu. A tak to má být.

Všem, kteří se na přípravě  a hladkém průběhu celého tvoření podíleli děkujeme, bylo to prima.

                                                                                                                                                     Za celý tým LT

Foto: L. Hamáčková, Z. Novotná, P. Frimlová

Partneři a sponzoři

assk
frostfood
Lesy ČR
Ověřená firma
Rokytnice v Orl.horách
Sýpka - muzeum Orlických hor
Bühler CZ s.r.o. - Žamberk
Královéhradecký kraj
SportSpin
unie
unie
npo
eu-nextgeneration