Zápis 2023

Slavnostní zápis žáků  do 1. ročníku ZŠ Rokytnice v O. h. pro školní rok 2023/2024 se koná ve úterý 4. dubna 2023 od 16:00 v budově Základní školy Rokytnice v O. h.  Zapisují se děti narozené od 1. 9. 2016 do 31. 8. 2017.

                                                                                              Mgr. Zdeněk Dušek,                                                                                                                                                             ředitel školy                                                                 

 

Podrobnější informace k zápisu:

Zápis ke  školní docházce je povinný pro děti narozené v období od 1. 9. 2016 do 31. 8. 2017. Při zápisu předloží zákonní zástupci rodný list dítěte.

Žádost o přijetí bude možno vyplnit i přímo při zápisu, ale velmi doporučujeme využití možnosti vyplnění žádosti o přijetí předem doma.

Ke stažení žádosti  postupujte podle níže uvedeného pokynu. Stahování přihlášek bude možno provádět  do 4. 4. 2023. 

Předložení žádosti o přijetí se týká i rodičů, kteří v loňském roce žádali o odklad školní docházky.

Rodiče, kteří chtějí žádat o odklad PŠD pro rok 2023/24 se musí zaregistrovat také, tito zákonní zástupci k přihlášce doloží doporučení lékaře a doporučení PPP nebo SPC.  

POSTUP

1. Přihlaste se na tuto webovou stránku:    https://aplikace.dmsoftware.cz/SOL/PublicWeb/zsrokytnice/KWE015_Prihlaska.aspx?ID=3427  

a dále postupujte podle pokynů.

2. Vyplňte přihlášku (registraci) a odešlete ji. Na vámi zadanou emailovou adresu obdržíte zprávu, kde budete vyzváni ke stažení žádosti.

3. Žádost vyplňte, podepište a vezměte s sebou do školy. Pokud máte problém s vytištěním žádosti, zašlete vyplněnou žádost na email reditel@zs.rokytnice.cz. Ve škole vám žádost vytiskneme a podepíšete ji při slavnostním zápisu.

 

                                                             

Partneři a sponzoři

assk
frostfood
Lesy ČR
Ověřená firma
Rokytnice v Orl.horách
Sýpka - muzeum Orlických hor
Bühler CZ s.r.o. - Žamberk
Královéhradecký kraj
SportSpin
unie
unie