Zlatý slavík

V úterý 28. listopadu 2023 se v naší škole konala již tradiční soutěž o Zlatého slavíka. Večer zahájil Sboreček se svým vystoupením a pak už dostali slovo soutěžící.

Soutěže se zúčastnilo celkem 16 odvážlivců, kteří i přes velkou trému předstoupili před publikum a krásně zazpívali. Všech 16 si zaslouží velikou pochvalu a také ji dostali nejen ve formě velkého potlesku, ale také v podobě sladkého indiánka, který tady byl pro všechny soutěžící. Ti kteří nejvíce oslovili porotu si navíc vysloužili celý nebo alespoň půlku dortu.

Mezi ty nejlepší patří Violka Felger z 1. B, Tomáš Soběslav se o výhru dělil s Eliškou Horskou oba ze 4. třídy, dále Amálka Švachová z 6. třídy spolu s Alžbětou Toncrovou z 8. třídy a na závěr Viktoria Schemelieva z 9. třídy.

Nutno říci, že porota to neměla vůbec jednoduché, protože skvělí byli všichni, ale přeci jen se k nějakému rozhodnutí dospět musí.

Celý večer panovala krásná přátelská atmosféra a náladu nám nezkazil ani dlouhý výpadek proudu, který nastal zhruba v půlce celé akce. Naopak, jakoby mezi všechny proniklo nějaké kouzlo, a za svitu svíček jsme si vystoupení vychutnali až do konce.

Děkuji všem pomocníkům, účastníkům, porotcům, divákům, soutěžícím, zkrátka všem, kteří jste přispěli k tomu, že se dílo podařilo. DÍKY. LT

Partneři a sponzoři

assk
frostfood
Lesy ČR
Ověřená firma
Rokytnice v Orl.horách
Sýpka - muzeum Orlických hor
Bühler CZ s.r.o. - Žamberk
Královéhradecký kraj
SportSpin
unie
unie
npo
eu-nextgeneration